Preskočiť na obsah
JaiZ Holding

Administratíva a podporné služby

JaiZ Holding s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Trenčianska Teplá
Od roku
2026
IČO
57 813 639

JaiZ Holding

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
M. R. Štefánika 342/14A, 914 01 Trenčianska Teplá
Na trhu od
27. augusta 2026
IČO
57 813 639
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

2026
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte JaiZ Holding

JaiZ Holding s. r. o. sídli na adrese M. R. Štefánika 342/14A, 914 01 Trenčianska Teplá. Zapísaná je od 27. augusta 2026 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.

Základné údaje

Obchodné meno
JaiZ Holding s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
57 813 639
Dátum vzniku
27. augusta 2026
Sídlo
M. R. Štefánika 342/14A, 914 01 Trenčianska Teplá
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 58775/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 28. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa JaiZ Holding zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli JaiZ Holding s. r. o.?

Sídlo je na adrese M. R. Štefánika 342/14A, 914 01 Trenčianska Teplá.

Čím sa JaiZ Holding s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – JaiZ Holding s. r. o.?

IČO je 57 813 639.

Kedy vznikla JaiZ Holding s. r. o.?

Vznik: 27. augusta 2026.

Sídlo

Kde firmu nájdete

M. R. Štefánika 342/14A 914 01 Trenčianska Teplá

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre JaiZ Holding s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaiz-holding.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.